Hizmetlerimiz

Sizlerin yurtiçi, yurtdışı tüm lojistik sorunlarınızı çözüyoruz...
Yurtiçi Nakliye

DNG Lojistik, Edirneden, Ağrıya kadar heryerden heryere yurtiçi nakliye ve dağıtım işleri yapmaktadır. Ürünleriniz ürünlerimizdir…

Deniz Nakliye

Dünyanın her noktasına yapacağınız yüklemelerde, yüklemenin her aşamasında sizi bilgilendirerek hizmet verir. DNG personeli sizlere en uygun deniz nakliye çözümlerini sunacak şekilde uzmanlaşmıştır.

Hava Kargo

Hava Kargo hem çok acil hem de nispeten maliyetli bir taşıma metodu olduğundan DNG hava kargo ekibi en hızlı geçişleri sağlamayı ve düzenli bilgi akışını her zaman ön planda tutar.

Kara Nakliye

Kendi filosuyla gerçekleştirdiği parsiyel ve komple kara nakliye yüklemeleri ağırlıklı Avrupa ile Istanbul, Izmir ve Adana bölgelerinden yapılmaktadır. Her hafta ithalat ve ihracat araçlarımız karşılıklı olarak ağırlıklı Almanya, Benelüks ve Türkiye arasında hizmet vermektedir.

Gümrükleme Hizmetleri

Müşterilerine kesintisiz ve entegre lojistik hizmet vermek amacıyla gümrükleme konusunda da hizmet vermektedir.

Fuar Lojistiği

Fuar lojistiği departmanı fuarlarda kullanılan stand ekipmanları ve ürünlerin fuar alanına nakliyesi, evrak hazırlığı, gümrüklemesi, yeniden paketlenmesi ve geri dönüşünün sağlanması konularında müşteriyle iletişimi en üst düzeyde tutarak hizmet vermektedir.